Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať lepšie používateľské skúsenosti. Používaním našej webovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.

Maledives Safari a Pobyt na ostrove
Luxusná plavba loďou a ukončenie pobytu na prekrásnom ostrove

Od 1 790 €

Dĺžka zájazdu: 11 dní

Miesto odletu: Viedeň | Destinácia: Maledivy

WiFi Potápanie Potápačský kurz Bazén

Ponúkame vám nezabudnuteľnú potápačskú dovolenku v jednom z najexotickejších potápačských rajov, oplývajúcim rozmanitosťou života pod morskou hladinou. 

 (siví, útesový, veľrybí,...) sa môžete kochať stovkami ďalších druhov rýb a korálov všetkých možných tvarov a farieb. náte podPočas tejto cesty navštivite vodný ráj. Budeme kotviť pri neobývaných romantických ostrovčekoch s bielymi plážami a potápať sa u koralových útesoch s bohatým podvodným životom.Okrem korytnačiek, rají, mánt, a rôznych druhov žralokov

Na konci pobytu si vychutnáte ešte aj luxus miestnych hotelov, na bielych piesočných plažiach. Táto akcia je jednou najúspešnejších na pozorovanie veľkých morských živočíchov

Predpokladaný program

1. d - piatok: odlet  ( s medzipristátím ) .

2. deň - sobota: prílet na Maledivy - Male, 7:30 nalodenie na loď, ubytovanie, popoludní check dive v oblasti North Male Atol 

3. deň - nedeľa: Lankan Beira / Manta point / - úžasná lokalita vzdialená len niekoľko kilometrov od letiska. Samotný reef je síce skôr podpriemerný ale miechové čistiace stanice mánt z neho robia jednu z najatraktívnejších lokalít na Maledivách. Pri zvlášť podarených ponoroch sme tu pozorovali naraz až 10 mánt zo vzdialenosti aj menšej než 1-2m!! Prejazd na Južný Male Atol - tu sa nachádzajú najlepšie lokality na pozorovanie žralokov šedých - predovšetkým v kanáloch ako je napr.
Coco Corner - práve tu sa nachádza čistiaca stanica žralokov šedých a útesových, ktorí sa, ak sa správate obozretne a nerušíte ich, v počtoch 5-15ks sa priblížia do Vašej tesnej blízkosti.

4. deň - pondelok: ranný ponor na Coco Corner ale bo na ďalšej žraločej lokalite. Popoludní prejazd na Ari atol, potápanie na miestnych lokalitách, nočný ponor na Maia Thilo - jeden z najlepších nočných ponorov aké možno zažiť - aktívne loviace útesový žraloci či raje, trnuchy jemenské, spiace korytnačky, či ropušnice. To všetko v relatívne malej hĺbke 6-15m. 

5. deň - utorok - deň veľrybích žralokov : ten to deň je venovaný potápaniu a šnorchlovaniu v oblasti Sun Island – v lokalite s najväčším výskytom veľrybích žralokovi. Väčšinou sa nám darí dostať do kontaktu s 2 - 3kusmi. Večer návšteva domorodej rybárskej dediny, s možnosť nákupu suvenírov .

6. deň -streda: potápanie na lokalitách v oblasti Ari Atol , v prípade, že na Lankan Beira neboli manty zaraďuje sa do programu ďalší manta point - Dhonkavto Thalia. Popoludní zakotvenie u niektorého z neobývaných ostrovčekov, kúpanie sa, a nočný piknik na ostrove
7. deň - štvrtok: podľa možností ďalšie ponory v oblasti Ari Atol a prejazd k Male , potom potápanie v tejto oblasti
8. deň - piatok: ráno do 9 hod opustenie ľode, odchjazd do hotela, pláž, hotel relax

Pre 8 dňových odjazd domov.

9. deň- sobota: pláž, hotel relax
10. deň- nedeľa: pláž, hotel relax
11. deň - pondelok: opustenie hotela, odlet do európy
12. deň – utorok: prílet do Európy

Napíšte nám vaše otázky

* Požadované pole