Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať lepšie používateľské skúsenosti. Používaním našej webovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.

Zájazdy a expedície po celom svete. Potápanie, potápačské kurzy a plavby po mori. Lighthouse Divecenter v Egypte, Dahab, Hurghada, Sharm El Sheikh, Bali, Maledivy, Mexiko, Filipíny, Palau, Galapágy, Kuba, Nový Zéland, Cookove ostrovy, sú naše obľubené destinácie za exotikou a odpočinkom.

S našimi 21 roćnými skúsenosťami, pre potápačov aj nepotápačov ponúkame vypracovanie a organizovanie zájazdov do sveta, na miesta, ktoré poznáte iba z prírodopisných TV kanálov. S nami si ich zažijete osobne a v plnej kráse.

Priblížime vám najkrajšie miesta Filipín, Palau, Južnej afriky, Kuby, Mozambiku, Bali, Thajska, Kostariky, Tanzánie, Maledív, Nového Zélandu, Chorvátska či talianska. Pri tom  vám bude k dispozícii profesionálny sprievodca počas celého pobytu. Môžete sa potápať, alebo iba tak si užívať exotické destinácie.

Čo ponúkame?

Za cenu: "vycestovaním „na slepo“, s obchádzaním miestnych centier a ubytovacích zariadení", ponúkame kompletné služby a istotu bez prekvapení.
Máme zaručených a vyskúšaných partnerov ktorí nám poskytnú špičkový servis kdekoľvek na svete. Zabezpečíme, aby nevznikli diametrálne rozdiely v tom, čo by ste si objednali a toho čo vás na mieste bude čakať.
Naplánujeme a zorganizujeme vám to, čo je pre vás najlepšie a máme to vyskúšané. Naši skúsení sprievodcovia sa o vás postarajú počas celej dovolenky.
Nemusíte hľadať partnera, keď ste sám, partnernacesty.sk vám pomôže s hladaním.

Nielen najkrajšie potápačské lokality máme v malíčku, ale aj informácie o počasí, predpokladaných teplotách vody aj vzduchu. Naši skúsený inštruktori sprevádzajú skupiny, a poradia aj ako fotiť, kedy natáčať a čím. Z výprav vznikajú foto a video dokumenty, ktoré uchovajú vaše spomienky ešte na dlhé roky.