Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať lepšie používateľské skúsenosti. Používaním našej webovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.

CK Maxlight s.r.o.

Naša cestovná kancelária ponúka špecializované zájazdy za potápaním, za poznávaním miestnych kultúrnych zvyklostí a zájazdy šíté na mieru. Ponúkame na základe zmluvy s partnermi aj autorizovaný predaj zájazdov od viac ako 70 najväčších cestovných kancelárií pôsobiacich na Slovenskom, Českom, Rakúskom a Maďarskom trhu.

Potápanie, Last minute, poznávacie zájazdy podľa výberu.

Predávame iba plne poistené zájazdy za rovnaké ceny ako zastúpené cestovné kancelárie a to vrátane zliav, vernostných programov a rôznych bonusov.

Ponúkame aj naše vlastné produkty do rôznych destinácií vo svete. Sú to zájazdy za poznávaním miestnej kultúry, jedál, športu a za potápaním.
Hlavné destinácie sú exotika: Mexiko, Kuba, Filipíny, Bali, Thajsko, Palau, Cookove ostrovy.

Bežnejšie: Egypt, Tunis, Grécko, Chorvátsko, Maďarsko, Taliansko, a plavby na lodiach MSC cruises

Prečo si vybrať dovolenku cez našu cestovnú kanceláriu?

Prostredníctvom nás máte možnosť na jednom mieste osobne si vybrať pre vás vyhovujúci zájazd, ktorý sme schopný upraviť podľa vašich predstáv.
Preferujeme osobné jednanie oproti internetovému prehliadaču.
Nechýbajú samozrejme ani ponuky zlacnených zájazdov LAST MINUTE od väčšiny cestovných kancelárií do všetkých destinácií.
Pomôžeme vám vybrať si dovolenku presne podľa Vašich predstáv z denne aktualizovanej ponuky viac 72 kancelárií na Slovensku, v Maďarsku, z Rakúska a Čiech.

Rodinná dovolenka, letenky, chatky, apartmány pri mori, relaxačné pobyty sú na dennej ponuke.

S našimi 21 roćnými skúsenosťami, pre potápačov aj nepotápačov ponúkame vypracovanie a organizovanie zájazdov do sveta, na miesta, ktoré poznáte iba z prírodopisných TV kanálov. S nami si ich zažijete osobne a v plnej kráse.

Priblížime vám najkrajšie miesta Filipín, Palau, Južnej afriky, Kuby, Mozambiku, Bali, Thajska, Kostariky, Tanzánie, Maledív, Nového Zélandu, Chorvátska či talianska. Pri tom  vám bude k dispozícii profesionálny sprievodca počas celého pobytu. Môžete sa potápať, alebo iba tak si užívať exotické destinácie.

ČO PONÚKAME?
Za cenu: "vycestovaním „na slepo“, s obchádzaním miestnych centier a ubytovacích zariadení", ponúkame kompletné služby a istotu bez prekvapení.
Máme zaručených a vyskúšaných partnerov ktorí nám poskytnú špičkový servis kdekoľvek na svete. Zabezpečíme, aby nevznikli diametrálne rozdiely v tom, čo by ste si objednali a toho čo vás na mieste bude čakať.
Naplánujeme a zorganizujeme vám to, čo je pre vás najlepšie a máme to vyskúšané. Naši skúsení sprievodcovia sa o vás postarajú počas celej dovolenky.
Nemusíte hľadať partnera, keď ste sám, partnernacesty.sk vám pomôže s hladaním.

Nielen najkrajšie potápačské lokality máme v malíčku, ale aj informácie o počasí, predpokladaných teplotách vody aj vzduchu. Naši skúsený inštruktori sprevádzajú skupiny, a poradia aj ako fotiť, kedy natáčať a čím. Z výprav vznikajú foto a video dokumenty, ktoré uchovajú vaše spomienky ešte na dlhé roky.