Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať lepšie používateľské skúsenosti. Používaním našej webovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.

Mexico Socorro
Food lovers Socorro safari

Od 2 950 €

Dĺžka zájazdu: 12 dní

Miesto odletu: Viedeň | Destinácia: Mexico

Grilovanie WiFi Potápanie Potápačský kurz Pláž

Socorro Itinerár: 8 nocí

 Deň 1 - 7:45 - vyzdvihnutie z hotela, loď odchádza krátko po 8:00.  Cestujte celý deň a noc.

 Deň 2 - Príchod na Socorro okolo 10:00, 3 ponory

 Deň 3 - Až 4 ponory

 Deň 4 - Až 4 ponory

 Deň 5 - Až 4 ponory

 Deň 6 - Až 4 ponory

 Deň 7 - Až 4 ponory, jachta odchádza ten večer a cestuje späť

 Deň 8 - Príchod okolo 20:00

 Deň 9 - 8 hodín - po raňajkách odvezieme všetkých hostí na letisko San Jose del Cabo alebo hotela.

Príchod, pasy a dokumentácia k vízam:

Väčšina hlavných leteckých spoločností v USA lieta priamo na letisko San Jose del Cabo (SJD), čo je asi 45 minút jazdy od miesta, odkiaľ jachta odchádza. My plánujeme prílet do La Paz a cca 2 hodinky autobusom, aby sme sa vyhli USA...

 

Návštevníci musia mať platný cestovný pas, dostatočné finančné prostriedky na vlastnú útratu a spiatočnú letenku.

Po príchode do Mexika budete musieť vyplniť vízový formulár, ktorý bude opatrený pečiatkou a pre každého hosťa na palube jachty musia byť vyplnené kópie.  Všetci hostia musia vyplniť pasovú časť online GIS (Host Information Information System) Aggressor Adventures online, a to najneskôr 10 dní pred dátumom odchodu, aby ju mexické úrady schválili.

 

Príchod / nástup / odchod:

Príjazd je deň pred dátumom začatia plavby. Nasledujúce ráno/dátum začatia plavby, sa prevezieme na Socorro agresor, ktorá je ukotvená v prístave Puerto Los Cabos v San Jose del Cabo. 

 

Hotel na 1.noc napr:

Tropicana Inn- 3 Star Hotel

Hotel sa nachádza 20 minút od medzinárodného letiska v historickom meste San Jose del Cabo. Zariadenie sa nachádza na bulvári Mijares (jedna z hlavných ulíc mesta), 2 bloky od historickej impozantnej misie San Jose, ktorá bola založená v 18. storočí. Pláž je vzdialená asi 100 m. Hotel ponúka koloniálne mexické prostredie obklopené tropickými záhradami, vtákmi a palácmi „Palapas“. Dláždené nádvorie pozýva hostí na odpočinok a vychutnávanie studenej tequily alebo margarity na slnku. Od milého personálu a majiteľov môžete vždy očakávať vrelé privítanie a pomocnú ruku. V tomto mestskom hoteli je celkom 32 izieb.

K vybaveniu patrí 24-hodinová recepcia, hotelový trezor, bar, reštaurácia, káblové a bezdrôtové pripojenie na internet, izbová služba, práčovňa (za poplatok) a parkovisko. Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, vaňou a sušičom vlasov.

K vybaveniu izieb patrí manželská posteľ, telefón s priamou voľbou, satelitná / káblová TV, pripojenie na internet, trezor, minibar, malá chladnička, príslušenstvo na prípravu čaju a kávy a individuálne nastaviteľná klimatizácia. Pri vonkajšom bazéne so snack barom sú slnečníky pre relaxovanie. Hostia si môžu tiež dopriať masáž na mieste (za poplatok). Každé ráno sa v hoteli podávajú kontinentálne raňajky formou bufetu.

 

Tamaral Standard room - 2 double beds -

TV Cable, A / C, Wi @ $ 121.00 daň je v cene.

Private Transport z SJD Airport to Hotel 1 smer $ 25.00

Socorro Aggressor pick-up je 7:45 - 8:00AM na presun na loď

 

Hotel máme predbežne pre všetkých účastníkov objednaný 

Ďalší program:

potápanie v Cortézovo mori - táto oblasť je vyhlásená predovšetkým potápaním s veľkými morskými živočíchmi - žralokmi vr. veľrybích, kladivohlavých a býčích, mant, tuleňmi, kŕdľami až stoviek mobul
a  kŕdľami rýb. V zimnom období je tu ale relatívne zlá viditeľnosť, chladnejšie more a môže byť aj viac veterno a chladnejšia voda. Na druhú stranu sem priplávajú veľryby šedej a vráskavce, ktoré je možné pozorovať v podstate pozdĺž celého pobrežia.

 

Potápačské destinácie: rezervácia Cabo pulmo, La Paz, Cabo San Lucas.

 

Najzaujímavejším je potápanie s býčími žralokmi v rezervácii Cabo pulmo. Táto oblasť ponúka i možnosť zaujímavých suchozemských výletov na pobreží.

 

- Mesto La Paz + okolia

- Veľryby sivé v oblasti Magdalena bay.

- Miestne hory, dedinky ....

 

Napíšte nám vaše otázky

* Požadované pole