Imperial autokemp, Chorvátsko, Severná Dalmácia, Vodice, 23.9.2017, Bez stravy
Číslo termínu: 56193758

Imperial autokemp

Chorvátsko » Severná Dalmácia » Vodice

, Karavan starstarstar

LM


Imperial autokemp

Termín:

23.9.2017 - 30.9.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

vlastná  -0 odjazdových miest

Cena od:

129 €
99 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názov zájazdu podľa organizátora: Mobilné domčeky VODICE
Poloha
mobilné domčeky Vodice sa nachádzajú v píniovom háji na okraji letoviska Vodice, cca 1 km od centra mesta, v blízkosti hotela Imperial.
Vybavenie
reštaurácia, aperitív bar, plážová reštaurácia, piváreň, TV miestnosť, Wi-Fi ZADARMO v lobby bare, kongresová sála, zmenáreň, trezor, parkovisko - pri hoteli Imperial.
Ubytovanie
veľkosť cca 24 m2 - klimatizované dve 2lôžkové spálne s dennou miestnosťou s rozkladacím gaučom so sprchou a WC, SAT TV, balkónom, vybaveným kuchyn. kútom, terasou so záhradným nábytkom.
Stravovanie
individuálne, s možnosťou dokúpenia raňajok formou bufetu, polpenzie - raňajky a večere formou bufetu, plnej penzie - raňajky, obedy a večere formou bufetu.
Pláž
okruhliaková, betónové pláty, cca 100 m, sprchy na pláži.
Šport
možnosť využitia športového vybavenia hotela Imperial - vnútorný a vonkajší bazén s morskou vodou, detský bazén, sauna, masáže, fitness, solárium, ihrisko na loptové hry, detské ihrisko, tenisové kurty, animácie, vodné športy. Vnútorný bazén mimo prevádzky 1.6.-1.10.
Doplňujúce informácie
záverečné upratovanie sa platí na recepcii - 35 EUR/domček. Povinná vratná kaucia 150 EUR/domček - slúži na prípadnú úhradu poškodeného vybavenia, platí sa na mieste. Parkovanie ZADARMO.
Zľavy
dieťa do 12 rokov na prístelke - ZADARMO. Osoba na prístelke - platí 14 EUR/týždeň.
Cena zahŕňa
ubytovanie na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmenu posteľnej bielizne 1x týždenne, pobytovú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň, raňajok: dieťa do 12 rokov - 49 EUR/týždeň, osoba od 12 rokov - 89 EUR/týždeň, polpenzie: dieťa do 12 rokov - 89 EUR/týždeň, osoba od 12 rokov - 179 EUR/týždeň, plnej penzie: dieťa do 12 rokov - 139 EUR/týždeň, osoba od 12 rokov - 269 EUR/týždeň. Na vyžiadanie: detská postieľka (cca 6 EUR/deň) - platba na mieste, pes (cca 9 EUR/deň) - platba na mieste., záverečné upratovanie sa platí na recepcii - 35 EUR/domček. Povinná vratná kaucia 150 EUR/domček - slúži na prípadnú úhradu poškodeného vybavenia, platí sa na mieste. Prístelka je vhodná maximálne pre 1 dospelú osobu a dieťa do 12 rokov.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK

Imperial autokemp