Parkovanie pri letisku

PARKOVANIE PRI LETISKU V BRATISLAVE

Naša partnerská spoločnosť Vám ponúka možnosť parkovania Vášho automobilu v čase, keď ste práve na dovolenke alebo na pracovnej ceste niekde v zahraničí. Vaša cesta z domova na letisko v Bratislave tak môže prebehnúť v pohodlí Vášho vlastného automobilu.

Parkovisko s kapacitou vyše 100 parkovacích miest sa nachádza len 5 minút (cca 1200m) od letiska v Bratislave, je monitorované kamerovým systémom, zabezpečovacím zariadením a je pre Vás k dispozícii 24 hodín denne. Transfer na letisko a späť na parkovisko pre Vás tiež zabezpečujeme a je bezplatný.

Rezerovovať si môžete miesto tu:

Lacne parkovanie na letisku

 

Prečo parkovať práve u nás?

*Máme skúsenosti s prevádzkou a potrebami klientov Ideálna poloha parkoviska. 

* Prichádzate k nám zo smeru Trnava? Tak po opustení diaľnice prejdete 400m a po 50 tich sekundách ste u nás, teda skôr, ako by ste išli priamo na letisko
* Transfer na letisko a späť je už zahrnutý v cene a odvezieme Vás v ktoromkoľvek čase, pretože sme Vám k dispozícii 24 hodín denne. Transfer na letisko realizujeme novým komfortným 9-miestnym mikrobusom, takže odvezieme celú posádku Vášho automobilu naraz, vrátane Vašej aj nadrozmernej batožiny.
* V prípade potreby Vám zabezpečíme aj transfer na Hlavnú železničnú stanicu Bratislava, Trnavské mýto (Dom odborov), prípadne aj na iné Vami požadované miesto. Informujte sa telefonicky.
* Parkovisko sa nachádza len 30m od obchodného centra KORZO (len prejdete na druhú stranu ulice) a môžete si nakúpiť drobnosti, ktoré potrebujete so sebou na dovolenku alebo na cestu domov. My Vás s odvozom radi počkáme, kým si tieto drobnosti nakúpite. V obchodnom centre sú obchody ako napr. BILLA, lekáreň, športové potreby a pod.
* Ceny u nás sú prijateľné pre každého a v prípade, že ste u nás už v minulosti parkovali, tak je cena najnižšia v porovnaní so spoločnosťami, ktoré poskytujú podobnú službu. Naše ceny uvedené v cenníku sú konečné. Urobte si rezerváciu a presvedčte sa sami. Cena, ktorú budete mať na potvrdení o rezervácii je pre nás záväzná a konečná.
* Kladieme dôraz na zabezpečenie Vášho vozidla, a to tým, že služba je na našom parkovisku 24 hodín denne, parkovisko je monitorované kamerovým systémom, akýkoľvek pohyb po parkovisku je signalizovaný obsluhe parkoviska, ktorá v prípade potreby môže aj zasiahnuť, a v neposlednom rade, auto vydáme len osobe, ktorá auto u nás zaparkovala.
* U nás si môžete na dovolenku alebo na cestu domov zakúpiť kávu a ďalšie nápoje za symbolické ceny. Ako si u nás môžete rezervovať svoje parkovacie miesto?
* Prostredníctvom linku na tejto stránke. Alebo v prípade, ak ste si svoj zájazd, let zakúpili u niektorého z našich zmluvných partnerov (zoznam je v ľavom stĺpci tejto stránky), tak si môžete parkovacie miesto rezervovať priamo u tohto predajcu.
Je možné parkovanie aj bez rezervácie? Áno je to možné, ale túto možnosť Vám neodporúčame, nakoľko Rezervačný formulár musíte vypísať potom priamo na parkovisku a na základe tohto formulára Vám my musíme vystaviť potrebné doklady. Z tohto dôvodu dôjde k Vášmu zdržaniu. Pri parkovaní bez rezervácie negarantujeme voľné parkovacie miesto a ani transfer na letisko.

Ako za rezerváciu zaplatiť?

1. V hotovosti alebo kreditnou kartou alebo po príchode na parkovisko.
2. Prostredníctvom nášho zmluvného partnera niektorého z našich zmluvných partnerov, tak za rezerváciu parkovacieho miesta môžete zaplatiť priamo v jeho obchodnej kancelárii.

Je možné zrušiť alebo zmeniť už zaslanú rezerváciu?

Áno je to možne, až do dňa príchodu na parkovisko uvedeného v Rezervačnom formulári. Rezerváciu je možné zrušiť alebo zmeniť a to zadaním čísla rezervácie a kódu, ktorý ste obdržali v sekcii „Zmeniť rezerváciu“ Ako nás nájdete?

Podrobnú mapu, ako sa k nám dostanete ná tak sledujte navigačné tabule, na ktorých sú nasledovné symboly:

 

Ako sa dostať z parkoviska na letisko a späť?

Lacne parkovanie na letiskuV prípade Vášho záujmu zabezpečujeme aj bezplatnú službu transferu na letisko a späť. Po zaparkovaní auta na našom parkovisku Vás a Vašu batožinu odvezieme našim vozidlom na letisko. Po Vašom návrate z dovolenky alebo pracovnej cesty a po odbavení batožiny a ostatných formalít zavoláte na uvedené číslo a my Vás na letisku vyzdvihneme a privezieme späť na parkovisko. Transfer na letisko a tiež cesta späť na parkovisko trvá max. 15 min. 

 

 

 

 

 

 

 

Rezerovovať si môžete miesto tu:

 

Lacne parkovanie na letisku

 

PARKOVANIE PRI LETISKU V BRATISLAVE