Cesty za potápaním

Pre certifikovaných potápačov a ich sprievod ponúkame vypracovanie a sprostredkovanie potápačských ciest do sveta, na miesta, ktoré poznáte z prírodopisných TV kanálov. Priblížime vám svetové miesta Filipín, Palau, Južnej afriky, Kuby, Mozambiku, Bali, Thajska. A pri tom  vám bude k dispozícii profesionálny potápačský inštruktor počas celého pobytu. 

Čo ponúkame

Za cenu: "vycestovaním „na slepo“, s obchádzaním miestnych centier a ubytovacích zariadení", ponúkame kompletné potápačské služby, a istotu bez prekvapení. Komunikujeme so zaručenými partnermi, ktorých máme už vyskúšaných, a poskytnú nám servis bez trhlín. Zamedzíme vám prípadné diametrálne rozdiely z toho, čo by ste objednali sami na základe internetu, a toho čo vás na mieste bude čakať. Nájdeme vám to, čo je pre vás najlepšie a vyskúšané.

Nielen najkrajšie potápačské lokality máme v malíčku, ale aj informácie o počasí, predpokladaných teplotách vody aj vzduchu. Naši skúsený inštruktory sprevádzajú skupiny, a poradia aj ako fotit, kedy natáčať a čím. Z výprav vznikajú foto a videodokumenty, ktoré uchovajú vaše spomienky ešte viac.